Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Високий клас військових льотчиків України

Автор:

|

Липень 19, 2017

|

Рубрика:

Високий клас військових льотчиків України

Його наші повітряні аси продемонстрували у Великій Британії на міжнародному авіаційному показі «The Royal International Air Tattoo-2017». Як повідомляє 19 липня інформаційна агенція ZIK, українські військові льотчики здобули перемогу у номінації «Найкращий пілотаж серед країн-партнерів НАТО».

Нашу державу представляли два літаки-винищувачі Су-27 та військово-транспортний Іл-76. Демонстраційну програму на бойовій «Сушці» виконував заступник командира 831 бригади тактичної авіації з льотної підготовки полковник Олександр Оксанченко. Ось як він прокоментував успіх української команди: «Ми робили віражі на повних форсажах, проходи на малій та великій швидкостях, бойові розвороти з поворотом у внутрішній бік, проходи з випущеним шасі та «бочки» з випущеним шасі, бойові розвороти з «бочками». Англійська погода внесла свої корективи у виступи, але ми показали гарний результат».

Як відзначають експерти, перемогу вдалося здобути, значної мірою, саме через велику кількість фігур вищого пілотажу та нові елементи, виконані на дуже малих висотах. Варто наголосити, що українці виконували демонстраційну програму на серійних літаках, а не на спеціально підготовлених та переобладнаних для участі у авіа-шоу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply