Висока ціна стіни на кордоні США і Мексики
Як пише у суботу, 5 січня, інтернет-видання «Deutsche Welle», Президент Дональд Трамп не виключає, що викликане бюджетною кризою часткове призупинення роботи низки федеральних установ (його називають терміном «шатдаун») може стати довготривалим. На зустрічі з лідерами демократів у Білому домі він говорив про «місяці або навіть роки» збереження такої ситуації. Нова зустріч представників Білого дому і Конгресу запланована на сьогодні.
Нагадаємо про передумови нинішньої кризи. 21 грудня Конгрес США попереднього скликання не затвердив проект бюджету на наступний фінансовий рік через розбіжності з главою держави, який вимагає виділити $5,6 мільярда на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою. Демократи згодні лише на $1,3 мільярда. Не затвердження бюджету й спричинило «шатдаун». Але Дональд Трамп залишається непоступливим. Президент навіть не виключив введення в країні надзвичайного стану для фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.
ВРУ підтримала три іспити на громадянство України
Треба додати ще й математикуКарикатурна мобілізація Кремля та визволення захисників «Азовсталі» — того ж дня
Карикатурна мобілізація росіян не повинна дивувати світ, бо росіяни, цСитуація з поширенням пандемії Covid-19 в Україні та світі
Цікаво було б дізнатися хто як ставиться до вакцинації. Я довгий час бП'ять країн створили союз для Індо-Тихоокеанського реґіону
Ви можете припинити показувати країни Океанії як начебто «імпотентів»