Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Вислана з ФРН українка повернулася через суд

Автор:

|

Серпень 11, 2018

|

Рубрика:

Вислана з ФРН українка повернулася через суд

Медсестра з Донбасу Світлана К. у суботу, 11 серпня, разом з дочкою прилетіла назад у місто Нюрнберг, звідки була депортована близько чотирьох тижнів тому. Її чоловік і дорослий син прилетять згодом. Євангельський прихід Санкт-Мартін в Фюрті 2016 року надав сім’ї, що виїхала з Донецька, рятуючись від збройного конфлікту, церковний притулок на два місяці, а згодом здійснював підтримку у зв’язку з депортацією.

Наприкінці липня Вищий адміністративний суд Баварії задовольнив клопотання дипломованої української медсестри, депортованої з Нюрнберга, і дозволив їй повернутися у Німеччину. Рішення суду поширюється також на чоловіка громадянки України та їх дев’ятирічну доньку. Світлана К. аргументувала своє право залишитися у ФРН тим, що у 2016 році почала трирічне навчання за спеціальністю «догляд за хворими людьми та людьми похилого віку».

У своєму рішенні суд розкритикував дії відомства у справах іноземців, що відповідає «за повноцінний збір фактів і оцінку документів», розцінивши їх як «непередбачуване ведення справ». У Німеччині останнім часом чуються заклики заборонити депортацію біженців, які доглядають за немічними.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply