Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Вирок у справі Харківської трагедії

Автор:

|

Лютий 26, 2019

|

Рубрика:

Вирок у справі Харківської трагедії

Інтернет-видання України повідомили у вівторок, 26 лютого, що Київський районний суд Харкова призначив по 10 років ув’язнення Олені Зайцевій і Геннадію Дронову, які вчинили дорожньо-транспортну пригоду (ДТП), що призвела до загибелі кількох людей. Отож, обидва водії отримали максимальне покарання, про яке просило обвинувачення. Окрім того вони позбавлені права керувати транспортними засобами на 3 роки.

Суддя Віктор Попрас вирішив, що участь Олени Зайцевої і Геннадія Дронова у ДТП була рівною, дії обох призвели до зіткнення і його наслідків. Винуватість обох визнали доведеною. Те, що Геннадій Дронов її не визнав, суддя розцінив як спробу уникнути відповідальності.

Обвинувачені мають 30 днів на оскарження вироку. Поки він не набуде чинності, їх залишають під арештом.

Нагадаємо, що увечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася смертельна аварія за участю автомобіля Lexus, який їхав на червоне світло і від зіткнення з Volkswagen Touareg вилетів на тротуар та перекинувся. Тоді загинули 5 осіб, ще 6 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Пізніше в лікарні померла ще одна постраждала. За кермом автомобіля Lexus перебувала 20-річна донька харківського бізнесмена Олена Зайцева.

Світлина: Олена Зайцева і Геннадій Дронов на лаві підсудних.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply