Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Вирок британцю за участь у війні на Донбасі

Автор:

|

Липень 14, 2017

|

Рубрика:

Вирок британцю за участь у війні на Донбасі

Як повідомив 14 липня сайт ВВС, у Великій Британії громадянина країни вперше визнано винним у терористичній діяльності за фактом його участі у конфлікті на сході України. Суд у Манчестері засудив Бенджаміна Стімсона до п’яти років і чотирьох місяців ув’язнення. Доведено, що він перебував у складі збройних формувань самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». Однак суддя не знайшов доказів того, що звинувачений безпосередньо брав участь у збройному конфлікті.

Вражений вироком батько засудженого Мартін Стімсон сказав журналістам: «Мені шкода, що мій син туди поїхав. Ми про це не знали. Ми думали, він працює на фермі».

41-річний Бенджамін Стімсон походить з північної Англії. Восени 2015 року кореспонденти ВВС зустріли його неподалік від Дебальцевого. Він розповідав про себе, притримуючи карабін. Відправився в Донбас, оскільки вдома не бачив жодних перспектив. Ще мав і так звані ідеологічні мотиви. Говорив про «імперіалістичну агресію проти Росії, проти людей, які не грають у західні ігри». Очевидно, не дружив чоловік у школі з географією, якщо побачив агресію проти Росії на українському Донбасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply