Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 13, 2021

Вирок білорусу, що воював за так звану «ДНР»

Автор:

|

Вересень 26, 2017

|

Рубрика:

Вирок білорусу, що воював за так звану «ДНР»

26 вересня Вітебський обласний суд визнав винним 29-річного Олексія Єршова, довівши, що той брав участь у військовому конфлікті за кордоном Білорусі. Його засуджено до 2 років обмеження волі без скерування у виправні установи відкритого типу.

Подаємо у перекладі українською мовою виклад статті, за якою Олексій Єршов отримав покарання: «Участь у збройному формуванні однієї з протиборчих сторін на території іноземної держави, а так само участь у збройному конфлікті, військових діях без уповноваження держави і за відсутності ознак найманства». Тобто, доказів отримання винагороди не знайдено. Тому йдеться про так звану «ідеологічну мотивацію» без ознак корисливості.

Справу почали розглядати у суді 20 вересня і, як бачимо, завершили дуже швидко. Процес відбувався у закритому режимі, на території якої держави воював білорус, не повідомлялося. Однак з’ясувати це було зовсім не складно. Журналісти сайту «Народныя навіны Віцебска» проаналізували світлини, розміщені в одному з профілів мережі «Вконтакте». На них добре видно, що засуджений входив до котрогось із сепаратистських бандформувань у Донецькій області.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply