Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Вимога відставки Юрія Луценка

Автор:

|

Грудень 21, 2017

|

Рубрика:

Вимога відставки Юрія Луценка

Її висловив у четвер, 21 грудня, на своїй Facebook-сторінці міністр фінансів України Олександр Данилюк.  На його думку, генеральний прокурор намагається перешкодити розслідуванню «справи Приватбанку». Йдеться про наміри чинного керівництва установи відсудити у колишніх власників два мільярди доларів, начебто, незаконно виведенні за кордон.

Цей потужний банк раніше належав бізнесменам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову. У грудні 2016 року його націоналізували і нині він перебуває у власності міністерства фінансів. Зараз Приватбанк позивається до колишніх власників у британському суді. За даними Олександра Данилюка, генпрокуратура України затягує розслідування справ щодо дій екс-керівників і власників Приватбанку, а також порушує й «активно просуває» справи проти чинних службових осіб банку, міністерства фінансів і Національного банку України.

Високий Суд Англії 19 грудня ухвалив арештувати активи Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова в усьому світі, а також шести компаній, які їм належать або ними контролюються.

«В контексті цього «випадкова» зустріч в Амстердамі Юрія Луценка з Ігорем Коломойським саме напередодні суду в Лондоні викликає ще більше питань», – наголошує міністр фінансів. Окрім того, на думку Олександра Данилюка, генеральний прокурор «дискредитував себе атаками на нові антикорупційні органи та неспроможній довести до суду важливі для країни справи», а тому має піти у відставку.

Світлина: Міністр фінансів України Олександр Данилюк.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply