Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Викрито зухвалу брехню кремлівської пропаганди

Автор:

|

Грудень 07, 2018

|

Рубрика:

Викрито зухвалу брехню кремлівської пропаганди

Білоруське видання «Наша Ніва» пише у п’ятницю, 7  грудня, що російський блогер Ілля Варламов виявив черговий фейк Москви. До п’ятої річниці Євромайдану на російському Першому каналі вийшов сюжет у якому чоловік, представлений як мешканець Кривого Рогу Кирило Чубенко розповідає про жахи, які йому доводиться терпіти в нинішній Україні. Зокрема він заявив: «Нічого мені особисто не дав Євромайдан. Ось, подивіться, де ми опинилися. Треба було дивитися в майбутнє, а ми в майбутньому залишилися без тепла, з дорогою енергією, і незрозуміло, коли все це закінчиться. Як пережити зиму, як дітей відправляти в школу?!»

Але, як вдалося з’ясувати Іллі Варламову, насправді з екрана промовляв житель Мінська Віталій Юрченко. «Наша Ніва» твердить, що після викриття той сам зв’язався з редакцією, щоб розповісти свою версію і вибачитися. Пояснив, що працював аналітиком у білоруській компанії, яка є посередником між телеканалами та операторами по всьому світу. Прийшло замовлення від російського Першого каналу: зняти сім’ю або людину в Кривому Розі в Україні, яка страждає від відсутності газу й дорогого опалення. Таку людину начебто знайшли, зняли матеріал, але у ньому виявився поганим звук. Тоді вирішили перезняти сюжет, а у ролі героя запропонували виступити Віталію Юрченкові. Оскільки він недавно працює в компанії, то побоявся відмовитися.

Не варто розмірковувати над ступенем переконливості цієї розповіді. Головне, що російську пропаганду упіймано на брехні, яка стала очевидною.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply