Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Викрито ворожі сценарії перешкоджання виборам

Автор:

|

Лютий 19, 2019

|

Рубрика:

Викрито ворожі сценарії перешкоджання виборам

Агенція УНІАН у вівторок, 19 лютого, розповідає про брифінг заступника голови Служби безпеки України (СБУ) Віктора Кононенка. Він повідомив, що викрито групу громадян України, які на замовлення російських спецслужб планували провокації під час президентських виборів.

Віктор Кононенко назвав завдання, що стоїть зараз перед російськими спецслужбами – «вирішити українське питання у 2019 році». Намагаючись виконати його, Росія планує штучно створити ситуацію невизнання виборів в Україні як частиною української, так і частиною західної спільноти.

На брифінгу журналісти дізналися, що напередодні був затриманий громадянин Євген Моринець, який розміщував у Інтернеті відеоролики від імені так званої «Білої Балаклави». За висновками експертів, ці матеріали містять заклики до повалення конституційного ладу та захоплення державної влади України насильницьким шляхом. За словами Віктора Кононенка, Єврен Моринець та група його спільників втягували у свою діяльність керівників громадських об’єднань та «темних» активістів з різних регіонів України, маючи на меті спровокувати їх до організації масових протестних заходів одразу після закінчення голосування 31 березня 2019 року.

Світлина: кадр з відео «Білої Балаклави».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply