Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Викрито ймовірного отруювача Скрипалів

Автор:

|

Вересень 26, 2018

|

Рубрика:

Викрито ймовірного отруювача Скрипалів

З оприлюднених у середу, 26 вересня матеріалів розслідування «Bellingcat» і «The Insider» стало відомо, що справжнє ім’я Руслана Бошірова, якого звинувачують в отруєнні колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, – Анатолій Чепіга. Його фотографію вдалося знайти у системі «Російський паспорт».

Як твердять розслідувані, Анатолій Чепіга є полковником російського Головного розвідувального управління (ГРУ). Він народився 5 квітня 1979 року в селі Миколаївка в Амурській області, з відзнакою закінчив Далекосхідне вище загальновійськове командне училище і пішов служити в 14-у бригаду спецпризначення ГРУ. Тричі був у відрядженні в Чечні, підрозділ, в якому він служив, у 2014 році було помічено неподалік українського кордону. Президент Росії Володимир Путін у тому ж році присвоїв йому звання «Героя Росії».

Раніше стало відомо, що Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії почала перевірку в зв’язку з публікаціями у ЗМІ особистих даних Олександра Петрова і Руслана Бошірова, яких Лондон підозрює в отруєнні родини Скрипалів у Солсбері.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply