Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

«Викрадений» нардеп вже на робочому місці

Автор:

|

Лютий 24, 2017

|

Рубрика:

«Викрадений» нардеп вже на робочому місці

Як ми уже повідомляли, член парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка» Олексій Гончаренко учора тимчасово покинув виконання своїх службових обов’язків для участі у спецоперації Служби безпеки України (СБУ). Йому довелося виконувати роль «живця», щоб оперативники могли затримати його ж недоброзичливців. Сьогодні народний депутат з’явився у Верховній Раді й розповів дещо про свої пригоди. Місцями з доволі моторошними подробицями: «Це була дуже серйозна спецоперація, безпрецедентна в Україні, виконана на найвищому рівні – там задокументовано все: як вони замовляли, як вони планували, все записано, зокрема, телефонні розмови і сам момент, коли там замість мене був співробітник СБУ моєї статури, коли вони вже до нього прийшли з цією кислотою, з цими засобами, щоб вчинити цю розправу».

Те, що в учорашніх повідомленнях з цього приводу було кілька протиріч, пояснюється потребою збереження таємниці. Зловмисники повинні були з преси дізнатися, що Олексія Гончаренка справді викрадено. І повірити, що їх замовлення виконується.

Що стосується мотивів злочину, то у прокуратурі Одеській області вже назвали його основного організатора. Це депутат Лиманської райради Одещини, який є родичем одного із загиблих 2 травня 2014 року в одеському Будинку профспілок. Олексію Гончаренку справді пощастило. Недруги  мали намір спотворити йому обличчя кислотою та роздробити молотком суглоби на колінах.

Світлина УНІАН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply