Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Вигуки «Ганьба!» меценатству від «Рошена»

Автор:

|

Листопад 29, 2016

|

Рубрика:

Вигуки «Ганьба!» меценатству від «Рошена»

1129___04-3

На Андріївському узвозі столиці України у вівторок, 29 листопада, відкрито фасад нової будівлі Київського драматичного театру. І, безперечно, водночас відкрито тему для дискусій, які триватимуть довго і матимуть запальний характер. Наголошуємо, відкрито не сам театр, а лише  фасад будівлі для огляду громадськістю. Перед цим він був закритий сіткою, яку використовують для створення комфортніших умов роботи будівельникам. А знати її вирішили зняти, бо ця реконструкція викликала великий резонанс. От і зараз людей попри рясний сніг (що видно на світлині) зібралося чимало. Й реагували вони неоднозначно. Від оплесків до вигуків «Ганьба!».

Хтось захоплюється і називає це архітектурною провокацією. Хтось обурюється, бо новобудова не вписуються в картину невеликих домиків Андріївського узвозу, який доніс до сьогодення дух минулих століть. Тобто, ще багато з цього приводу наслухаємося.

Як повідомила «Українська правда» Архітектурно-містобудівна рада, яка розглядала проект, висловила свої зауваження. Архітектор Олег Дроздов мав їх врахувати і надати проект на розгляд для затвердження. Ще не надав. А гроші на будівництво виділила міцно пов’язана з чинним Президентом Петром Порошенком корпорація «Рошен».

1129___04-2

Світлини «Української правди».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply