Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Вигоріло приміщення Спілки угорців в Ужгороді

Автор:

|

Лютий 27, 2018

|

Рубрика:

Вигоріло приміщення Спілки угорців в Ужгороді

На сайті уряду Угорщини у вівторок, 27 лютого, вміщено повідомлення, що Посла України Любов Непоп викликають у Міністерство закордонних справ (МЗС). Причиною послужив вже другий впродовж місяця підпал офісу Спілки угорців.

Очільник МЗС Угорщини Петер Сійярто вже мав розмову з цього приводу з одним із лідерів закарпатських угорців Ласло Брензовичем. Міністр вважає, що в Україні відбувається процес «зростання екстремістських ідей». Зокрема Петер Сійярто заявив: «Це видно із законів, прийнятих Верховною Радою України, які серйозно обмежують права меншин. Видається, вони залякують членів угорської національної меншини Закарпаття». За його словами, Україна «повинна вміти контролювати екстремістів», якщо має серйозні наміри приєднатися до ЄС та НАТО.

Пожежа у будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців сталася у ніч на вівторок, 27 січня. Вигоріло близько 25 квадратних метрів приміщення. Пожежі передував вибух біля будівлі. На щастя, бійся без постраждалих. Це вже друга спроба підпалу цього приміщення. Перша сталася 4 лютого, коли у вікно кинули пляшку із легкозаймистою сумішшю.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply