Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Вифлеємський вогонь уже на передовій

Автор:

|

Грудень 29, 2017

|

Рубрика:

Вифлеємський вогонь уже на передовій

Про це мобільна прес-група оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» повідомляє у п’ятницю, 29 грудня. Волонтери Роман Орищенко та його син Андрій передали військовослужбовцям одного з підрозділів гірсько-штурмової бригади лампадку із священним полум’ям.

Кожного року перед Різдвом Христовим австрійські скаути привозять Вифлеємський вогонь до Європи. Від них його отримують українські пластуни і поширюють по усій державі. Андрій Орищенко розповів журналістам; «Із теплом та вдячністю від українського народу передаємо Вифлеємський Вогонь Миру в підрозділ, щоб на Святу вечерю наші військові змогли запалити свічку. Нехай цей вогонь слугуватиме захистом від усього лихого».

А оприлюднене цього ж дня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби окупанти здійснили шість прицільних обстрілів українських позицій. У тім числі й з мінометів. Усі порушення перемир’я сталися на Донецькому напрямку. Наші військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали. Маємо одного пораненого.

Напередодні ввечері у районі Курдюмівки українські військовики збили російський безпілотник типу «Орлан-10». Тривають пошуки його уламків.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply