Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Вибух у Києві поблизу дитячого садочка

Автор:

|

Квітень 27, 2017

|

Рубрика:

Вибух у Києві поблизу дитячого садочка

Правильніше буде сказати – два вибухи. Бо той, що пролунав сьогодні, 27 квітня, був уже другим. Подібний інцидент стався у Деснянському районі Києва на території дитсадка №9 й учора. Вибухнув саморобний піротехнічний пристрій з металевими елементами. На щастя, ніхто не постраждав.

Обійшлося усе без постраждалих і у четвер. За даними сайту «Главком», охоронець садочка почув вибух за територією закладу та пішов перевірити, що сталося. Як він зазначив – предмет не до кінця вибухнув. На місце викликали правоохоронців, які розслідували ситуацію. І у підсумку заявили, що не знаходять жодних доказів вибуху. Можливо, й справді той був розрахований лише на шумовий ефект і не залишив по собі очевидних слідів. Але поведінка поліції таки дивує. Адже є свідчення охоронця. Врешті, другий вибух можна спростувати, а як бути з першим? Там уже є неспростовні докази.

Можна зрозуміти хвилювання батьків, які залишають своїх дітей у цьому садочку на увесь день. Не виключено, що ці вибухи здійснені особою з відхиленнями у психіці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply