Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Вибух у канадському місті Місісаґа

Автор:

|

Травень 25, 2018

|

Рубрика:

Вибух у канадському місті Місісаґа

Інтернет-видання ВВС у п`ятницю, 25 травня, повідомляє про терористичний акт у Канаді, внаслідок якого щонайменше 15 людей отримали поранення. Кількох постраждалих шпиталізовано, троє у критичному стані знаходяться в травматологічному центрі в Торонто.

Поліція повідомила, що двоє підозрюваних, які приховували свої обличчя, зайшли у місісаґський ресторан «Bombay Bhel» і привели в дію саморобний вибуховий пристрій. Обоє втекли, затримати їх наразі не вдалося. Оприлюднено знімок з камери відеоспостереження, на якому видно двох чоловіків з накинутими на голову капюшонами. Один, найімовірніше, несе в руках бомбу. Мотиви злочинців невідомі. Ніхто не оголошував про відповідальність за терористичний акт.

Місісаґа – місто на березі озера Онтаріо з населенням близько 700 тисяч осіб. Тут знаходиться головний міжнародний аеропорт, який обслуговує Торонто. Як зазначається, цей вибух стався через місяць після нападу у Торонто, де жертвами стали 10 людей, ще 15 отримали поранення. Тоді 25-річний Алек Мінасян виїхав на тротуар в орендованому автофургоні і почав збивати людей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply