Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Вибух на Чорноморському узбережжі Криму

Автор:

|

Липень 21, 2018

|

Рубрика:

Вибух на Чорноморському узбережжі Криму

Він прогримів у суботу, 21 липня, на міському Приморському пляжі окупованої Ялти. Поспішаємо заспокоїти читачів. Це не теракт. Вибух був плановим – за 10 метрів від берега підірвали 240-кілограмову донну міну, виявлену відпочивальниками 18 липня. З наступного дня Приморський пляж був закритий для відвідування.

А з четвертої години ранку 21 липня усі підходи до в радіусі 500 метрів оточили наряди поліції. Сапери в аквалангах заклали заряди на міну, яка лежала на глибині восьми метрів на рівні буйкової лінії першого сектора пляжу. Другим запливом протягнули до заряду детонаційний шнур.

На запитання, звідки взялася міна там, де купаються люди, офіційну відповідь дали. Але вона вкрай сумнівна. Як запевняють, це донна міна часів Другої світової війни. Тобто, ми повинні повірити, що великий вибухонебезпечний предмет рочків так сімдесят п’ять пролежав у десяти метрах від берега й ніхто його не помітив! Ця знахідка цілком може бути наслідком силового захоплення українського Криму підрозділами збройних сил Росії. Але тепер вже нічого не вдасться точно встановити – міну підірвано і кінці у воду. І у прямому, і у переносному значенні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply