Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Вибух біля бази США в Афганістані

Автор:

|

Квітень 24, 2017

|

Рубрика:

Вибух біля бази США в Афганістані

У понеділок, 24 квітня, наразі невстановлені бойовики атакували військову базу Сполучених Штатів у східній афганській провінції Хост. Є підозра, що це справа рук  зловмисників з радикального ісламістського руху «Талібан».

«Нападники підірвали начинений вибухівкою автомобіль біля входу на базу – таємний центр, укомплектований американськими військовими та приватними військовими підрядниками», – зазначив прес-секретар губернатора провінції Мубарез Мохаммад Задран. Інформацію підтвердили також у Збройних силах США. Капітан Вільям Салвін заявив про атаку із використанням замінованого автомобіля, внаслідок якої постраждали афганці, але не персонал США чи коаліції.

Вибух пролунав якраз перед візитом до Кабула міністра оборони США Джеймса Меттіса. Як повідомляє Reuters, він вперше відвідав Афганістан після призначення очільником Пентагону.

Нагадаємо, що 21 квітня бойовики-таліби в уніформі атакували афганську військову базу у провінції Балх. Наразі офіційних даних про число жертв немає. Інформація, за різними джерелами, коливається від 120 до майже 200 загиблих. Через цю атаку вже подали у відставку міністр оборони Афганістану і начальник Генерального штабу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply