Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

В’язні теж незадоволені Дональдом Трампом

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

В’язні теж незадоволені Дональдом Трампом

Провідні інформаційні агенції світу повідомляють 2 лютого про бунт у в’язниці американського міста Смірна штату Делавар. Обурені ув’язнені навіть взяли у заручники чотири наглядачів. Про причини заворушення один з його учасників розповів журналістам місцевої газети News Journal. Він повідомив, що причиною захоплення заручників є президент США Дональд Трамп: «Все, що він зробив. Все, що він робить зараз. Ми знаємо, що у в’язниці все зміниться на гірше».

На місце події  з’їхалися десятки поліцейських. Бунтівники спершу відпустили одного заручника. Кажуть, його поранено, але загрози життю нема. Трохи пізніше був відпущений ще один заручник. Тривають переговори. Ув’язнені зв’язалися з журналістами за посередництвом нареченої одного з них і жінки, яка представилася кореспондентам як мати одного із заручників. Викладено низку вимог. В числі основних – ефективна реабілітація для всіх, хто знаходиться у в’язниці, запровадження загальноосвітніх програм, прозорість використання коштів, виділених в’язниці.

Тюрма у Смірні є найбільшою виправною установою для чоловіків в штаті Делавер. Тут відбувають покарання близько 2500 осіб. З десяток очікують смертної кари.

Світлина: Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply