Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

В’ячеслав Аброськін: до Авдіївки відправили поліцейське підкріплення

Автор:

|

Березень 14, 2016

|

Рубрика:

В’ячеслав Аброськін: до Авдіївки відправили поліцейське підкріплення

i

Для повноцінної підтримки діючих українських військовослужбовців на території проведення АТО в місто Авдіївка був направлений спеціальний зведений загін поліцейських, який складається безпосередньо із працівників нинішньої кримінальної поліції. Про це на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Facebook написав сучасний керівник ГУ НП в Донецькій області пан Аброськін.

Він розповів, що таке рішення безпосередньо пов’язане з відновленням активних бойових дій на околицях Авдіївки і навіть “загрозою проникнення бойовиків ДНР на внутрішню територію даного міста”. При цьому керівник ГУ НП додав, що жителі цього населеного пункту почали поступово повертатися до себе додому. “В місті на сьогоднішній день проживає близько 21 тисяч чоловік, а в мирний час було до 35 тисяч”, – написав він.

Пан Аброськін також зазначив, що для повноцінного забезпечення громадської безпеки сучасних мирних жителів представників сил місцевого відділення поліції  може бути недостатньо. “Некомплект по всьому особовому складу становить 70 відсотків, з 37 співробітників – 17 жінок. Зведений загін нашого обласного главку буде нести службу до повної стабілізації ситуації”, – прокоментував він.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply