Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Вулкан прокинувся і заважає авіаторам

Автор:

|

Травень 21, 2016

|

Рубрика:

Вулкан прокинувся і заважає авіаторам

MICT_n__16-05-21__03_вулкан

У Коста-Ріці, почалося виверження вулкана Турриальба. Його масштаби настільки великі, що кілька сотень людей вже перебувають у лікарнях через проблеми з диханням. Попіл з кратеру вилітає на висоту до трьох кілометрів. Це створює проблеми для руху повітряного транспорту. Тому авіаційні компанії, дбаючи про безпеку пасажирів, взагалі скасовують рейси у Коста-Ріку або переводять їх у безпечні аеропорти країни.

У деяких містах закриті школи, ряд авіакомпаній прийняли рішення скасувати рейси в столичний аеропорт або переорієнтувати їх в інші аеропорти. Мешканці коста-риканської столиці Сан-Хосе скаржаться, що вулканічний попіл покриває дахи будинків і автомобілі, відчувається сильний запах сірки. Національна комісія з надзвичайних ситуацій видала рекомендації, щоб допомогти громадянам захистити легені і шкіру. Єдиною суспільною групою поміж столичних мешканців, що задоволена виверженням, стали учні. По-перше, цікаве видовище, по-друге, закрили школи.

Вулкан Турриальба розташований приблизно в 30 км від Сан-Хосе і є другим за величиною у Коста-Ріці. Торік у березні через його виверження довелося на якийсь час закрити головний аеропорт країни Хуан Сантамарія.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply