Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Вступ до ЄС – стратегічна мета Туреччини

Автор:

|

Березень 26, 2018

|

Рубрика:

Вступ до ЄС – стратегічна мета Туреччини

Про це заявив у понеділок, 26 березня, Президент країни Реджеп Таїп Ердоган перед початком саміту Євросоюз-Туреччина у Болгарії і додав, що офіційна Анкара продовжуватиме переговори у цьому напрямку.

Турецький лідер також має намір прояснити питання з фінансовою підтримкою сірійських біженців у Туреччині. Зокрема, за його словами, ще не отримано обіцяний Європейським Союзом транш у 3 мільярди євро (понад $3,7 мільярда). Своєю чергою, Єврокомісія повідомила, що перший транш був використаний повною мірою. І за чинною угодою з Туреччиною ЄС надасть ще три мільярди євро на підтримку біженців.

Перед самітом ЄС-Туреччина у болгарській Варні відбулися протести проти візиту Реджепа Таїпа Ердогана чисельністю близько сотні учасників. Нагадаємо, що раніше федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель піддала жорсткій критиці військові дії Туреччини у сирійській провінції Афін. Тим часом турецька сторона звинувачує Німеччину у недостатньо жорстких діях щодо Курдської робітничої партії, яку Анкара вважає терористичною організацією.

Світлина: Реджеп Таїп Ердоган.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply