Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

То хто ж виконавці замаху на Скрипалів?

Автор:

|

Липень 19, 2018

|

Рубрика:

То хто ж виконавці замаху на Скрипалів?

У четвер, 19 липня, чимало інтернет-видань повідомили, що  британська поліція ідентифікувала ймовірних отруювачів колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Це, начебто, вдалося завдяки ретельному вивченню записів з камер спостереження та їх співставленню з інформацією про людей, які в’їжджали в країну у цей час. Як зазначалося, слідчі впевнені, що підозрювані – з Росії. Британська влада вважає, що Скрипалів отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новичок», розробленою в СРСР.

Втім, сенсація прожила не довго. Цього ж дня британський державний міністр з безпеки Бен Уоллас у мережі Twitter жорстко спростував повідомлення про ідентифікацію отруювачів.

Нагадаємо, що батька й доньку Скрипалів у Солсбері виявили непритомними 4 березня. А через три місяці стало відомо про нове таке ж отруєння. Постраждали громадяни Великої Британії 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Стерджес. Їх почали лікувати у тій же клініці, де й попередніх отруєних пацієнтів. 8 липня лікарі констатували смерть Дон Стерджес. А 10 липня стало відомо, що Чарлі Роулі прийшов до тями. Його стан залишається критичним, але загрози життю немає. Отруйна речовина, судячи з усього, знаходилася у флаконі з-під парфумів, знайденому в парку. За твердженнями ЗМІ, жінка сама нанесла її собі на шкіру.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply