Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Росія: нові подробиці вчорашнього теракту

Автор:

|

Квітень 04, 2017

|

Рубрика:

Росія: нові подробиці вчорашнього теракту

За останніми даними від учорашнього вибуху в Санкт-Петербурзькому метро загинуло 14 осіб. Початкові цифри змінилися, бо кілька поранених були доставлені до лікарні вже в стані клінічної смерті. Одна жінка померла дорогою в кареті швидкої допомоги.

Нагадаємо, що теракт стався у понеділок, 3 квітня, на перегоні між двома станціями при відправленні поїзда зі станції «Сінна площа». На перших порах Міністерство охорони здоров’я Росії заявляло про 10 загиблих і більше 40 шпиталізованих.

4 березня агенція Reuters повідомила, що встановлено особу ймовірного виконавця вибуху в метро Санкт-Петербурга. Це уродженець Киргизії з російським громадянством. Інформацію підтвердив киргизький Держкомітет національної безпеки. Названо навіть ім’я та прізвище підозрюваного – Акбаржон Джалилов. Він народився 1995 року в місті Ош.

Служба безпеки України (СБУ), у разі якщо буде така потреба, готова допомогти Росії у розслідуванням теракту в Санкт-Петербурзі. Про це заявив радник глави СБУ Юрій Тандіт в ефірі телеканалу «112 Україна».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply