Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Встановлено походження отрути «Новичок»

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

Встановлено походження отрути «Новичок»

Респектабельна лондонська газета The Times з посиланням на джерела у компетентних структурах розповідає про це у четвер, 5 квітня. Отож, британські спецслужби вважають, що їм вдалося встановити місцезнаходження секретної російської лабораторії, в якій виготовлено газ «Новичок», використаний у англійському місті Солсбері для отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Ідентифікувати це вдалося за допомогою наукового аналізу у поєднанні з розвідувальними даними. Джерела газети також відзначили, що у Великій Британії про існування цієї секретної лабораторії було відомо ще до замаху 4 березня. Цього ж для у низці ЗМІ навіть було сказано що таємна лабораторія, про яку йдеться, може знаходитися у московському районі Ясенево.

Втім, джерела The Times відзначають, що не можуть гарантувати однозначність своїх висновків на сто відсотків, проте майже не сумніваються в тому, що «Новичок» для замаху на Скрипаля був виготовлений в Росії саме у цій лабораторії. Вони також вважають, що російські фахівці здійснювали випробування, щоб визначити, чи можна використовувати цю речовину для вбивств.

Світлина: британським поліцейським про розслідуванні цього злочину доводилося працювати у спеціальних захисних костюмах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply