Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Встановлено місце отруєння сім’ї Скрипалів

Автор:

|

Березень 29, 2018

|

Рубрика:

Встановлено місце отруєння сім’ї Скрипалів

Це непросте завдання вдалося виконати британській поліції – повідомляє у четвер, 29 березня, інтернет-газета «Європейська правда». Офіційно заявлено, що максимальну концентрацію нервово-паралітичної речовини, якою були отруєні колишній російський розвідник Сергій Скрипаль та його дочка Юлія, виявлено на вхідних дверях їхнього будинку в місті Солсбері. Висновок зроблено після детальної експертно-криміналістичної та наукової експертизи. Детективи вважають, що постраждалі вперше вступили в контакт з отрутою за домашньою адресою.

Повідомляється також, що сліди нервово-паралітичної речовини були знайдені в деяких інших місцях протягом останніх кількох тижнів. Але там її концентрація менша. В поліції заявили, що продовжують детально проглядати більш ніж 5000 годин записів із камер відеоспостереження та досліджувати понад 1350 предметів, які вилучили. Також виявили близько 500 свідків.

Як відомо, у британському уряді заявили, що Сергія і Юлію Скрипалів отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новичок», яку в минулому розробляла Росія.

Світлина: британські експерти працюють над розслідуванням резонансного отруєння.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply