Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

Автор:

|

Вересень 29, 2017

|

Рубрика:

Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

Масові розстрілів у цьому місці невимовного горя і жахливого злочину почалися 29-го вересня 1941-го року. Сьогодні у Києві відбуваються поминальні заходи з нагоди роковин трагедії. Учасники жалобної ходи мовчки пройшли «Дорогою смерті», повторивши маршрут, за яким 76 років тому, не здогадуючись, що на них чекає, крокували жертви трагедії. Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» ініціював масштабний флешмоб «Історія має значення».

Участь у церемонії вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру взяли Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, члени Уряду, народні депутати, члени Всеукраїнської ради церков та релігійних організації, представники громадськості.

Від імені Глави держави були покладені вінки також до інших місць пам’яті на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» – до пам’ятника «Менора», пам’ятника ромам, страченим нацистами у Бабиному Яру, дерев’яного хреста у пам’ять про розстріляних членів ОУН…

У 1941–1943 роках у Бабиному Яру убито до 200 тисяч людей, переважно євреїв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply