Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Вшановано пам’ять видатного артиста

Автор:

|

Лютий 02, 2019

|

Рубрика:

Вшановано пам’ять видатного артиста

У Криворізькому районі у суботу, 2 лютого, відбувся автопробіг, приурочений до четвертої річниці трагічної загибелі українського співака та музиканта Андрія Кузьменка, широко відомого під сценічним псевдонімом Кузьми Скрябіна. Акцію організували шанувальники його таланту.

Ініціатор автопробігу Микола Чирва розповів кореспондентові «Радіо Свобода», що маршрут проліг з Кривого Рогу, де Кузьма зіграв свій останній концерт, до села Лозуватка, місця його загибелі. Присутні вшанували пам’ять музиканта хвилиною мовчання, поклали квіти до монумента, запалили лампадки. Священики відслужили панахиду. Один з них поділився своїми думками з журналістами: «Пам’ятаючи Андрія Кузьменка, молячись за нього, слухаючи його пісні, пам’ятаймо, що він закликав до того, щоб ми змінювались, щоб не жили так, як звикли. Кожен з нас може зробити набагато більше доброго у своєму житті, ніж робить зараз».

Український співак, лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув у дорожньо-транспортній пригоді на Дніпропетровщині 2 лютого 2015 року.

Світлина: лампадки і квіти на місці загибелі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply