Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Пом’янули оборонців Донецького аеропорту

Автор:

|

Січень 20, 2019

|

Рубрика:

Пом’янули оборонців Донецького аеропорту

Урочиста церемонія відбулася у неділю, 20 січня. На території Меморіального комплексу у Міністерстві оборони України зібралися представники влади, воєначальники, рідні та близькі загиблих воїнів, бойові побратими, військовослужбовці Київського гарнізону. Прийшли вшанувати пам’ять героїв-«кіборгів», загиблих у Донецькому аеропорту, Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко.

«Захисники Донецького аеропорту заклали основу для нашої перемоги, і вона прийде», – заявив у своєму виступі глава держави. Він також наголосив: «Відбудуємо аеропорт Донецька, і на його високій диспетчерській вежі завжди майорітиме український прапор, який «кіборги» піднімали знову і знову під кулями і снарядами».

Під час пам’ятного заходу лунали прізвища полеглих 20 січня 50 військовослужбовців та прізвища усіх загиблих у боях за Донецький аеропорт воїнів-«кіборгів». В пам’ять про кожного було здійснено удар Пам’ятного дзвону. На площі також вишикувалися ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна, які тримали у руках портрети загиблих героїв.

Оборона Донецького аеропорту тривала 242 дні – з 26 травня 2014 року до 20 січня 2015 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply