Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Всеукраїнська акція «євробляхарів»

Автор:

|

Листопад 20, 2018

|

Рубрика:

Всеукраїнська акція «євробляхарів»

Активісти руху «Авто Євро Сила» та власники автомобілів з іноземною реєстрацією у вівторок, 20 листопада, почали масове перекриття доріг у більшості областей України. Під Верховною Радою триває мітинг. Акцію «За доступне авто» оголосили у 56 містах нашої держави.

За інформацією Укравтодору, у першій половині дня було перекрито рух на окремих ділянках трас Київ-Чоп, Київ-Одеса, Знам’янка-Луганськ- Ізварине та Київ – Харків. Через блокування доріг у центрі Києва довелося змінити графік руху міського громадського транспорту.

На сайті громадської організації «Авто Євро Сила» сказано, що акція триватиме до виконання вимог, а чисельність її учасників може перевищити 50 тисяч осіб. Автомобілісти вимагають скасувати норми законопроектів №8487 та №8488, які знижують акцизи на розмитнення та обмежують кількість автомобілів, які можна ввозити на територію України.

За твердженням активістів, парламент не врахував їхні вимоги. Наприклад, вони вимагають скасувати коефіцієнт віку авто в розрахунку вартості акцизу.

Втім, не всі, хто користується автомобілями на єврономерах, беруть участь в акції. Є й такі, що чекають, коли прийняті закони наберуть чинності, щоб скористатися ними.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply