Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Всесвітній обвал біржових індексів

Автор:

|

Жовтень 11, 2018

|

Рубрика:

Всесвітній обвал біржових індексів

Про нього у четвер, 11  жовтня, розповідає «Deutsche Welle». Зрозуміло, що для цього інтернет-видання найбільший інтерес викликає стан німецького фондового індексу DAX. Отож, після його вчорашнього, найсильнішого за багато місяців падіння, зниження продовжилося і на початку торгів 11 жовтня. DAX впав ще на 1,34 відсотка – до 11555 пунктів, що стало найнижчим показником з лютого 2017 року.

Японський індекс Nikkei впав у той сам день майже на 4 відсотки, а курси на Шанхайській біржі – майже на 5 відсотків, до найнижчого рівня з листопада 2014 року. 10 жовтня став одним з найгірших днів поточного року на Уолл-стріт. Американський фондовий індекс Dow Jones просів на 3,15 відсотка – до 25598,74 пункту. Індекс високотехнологічних компаній Nasdaq знизився на 4,08 відсотка, що стало найбільшим мінусом більш ніж за два роки.

Аналітики пояснюють біржове падіння насамперед підвищенням процентних ставок, а також торговим конфліктом між США і Китаєм, державною заборгованістю Італії і невизначеністю ситуації щодо «Брекзіту», як називають процес виходу Великої Британії з Євросоюзу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply