Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Вселенський патріарх відповів Москві

Автор:

|

Жовтень 22, 2018

|

Рубрика:

Вселенський патріарх відповів Москві

Сайт «Orthodoxia.info» у понеділок, 22  жовтня, розповідає про виступ перед представниками грецької діаспори в Константинополі Святішого Патріарха Варфоломія. Звертаючись до присутніх, він дав ясно зрозуміти патріарху Московському і всієї Русі Кирилу своє ставлення до українського питання і заявив, що у Константинопольського патріархату немає наміру поступатися тиску. Прерогативи Константинопольського патріархату сягають корінням у рішення Вселенських соборів і є обов’язковими для всього православного світу.

«Чи подобається це нашим російським братам чи ні, незабаром вони визнають рішення Вселенського патріархату, оскільки у них не буде іншого вибору» – заявив Варфоломій. Він додав, що добре знайомий з зусиллями російської сторони у фінансуванні публікацій, що становлять собою «чорну» пропаганду.

Ця заява Вселенського патріарха фактично стала його першою відповіддю на звинувачення з боку Москви в світлі розвитку подій навколо України, зазначається в публікації.

Раніше Константинопольський (Вселенський) патріархат заявив про початок процедури надання автокефалії Українській Православній Церкві. У Москві це рішення не визнають і звинувачують патріарха Варфоломія у розколі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply