Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Ворожий снаряд влучив у мирну оселю

Автор:

|

Лютий 27, 2018

|

Рубрика:

Ворожий снаряд влучив у мирну оселю

Зведення прес-центру штабу АТО 27 лютого інформує, що минулої доби по українських позиціях було завдано 5 прицільних обстрілів. При цьому троє військовослужбовців Збройних Сил України отримали поранення.

Російсько-терористичні війська не припиняють порушувати Мінські угоди, застосовуючи  міномети різних калібрів. На Донецькому напрямку учора окупанти вели вогонь з 120-міліметрових мінометів у районі Пісків. А на Луганському понад десять мін такого ж калібру випущено у бік наших опорних пунктів, розташованих поблизу Троїцького.

Прес-центру штабу АТО розповідає також про наслідки ворожого обстрілу з артилерійських систем околиць населеного пункту Підлісне (Луганський напрямок). При огляді території виявлено 12 вирв. Вони, за попередніми висновками, утворилися від вибухів 152-міліметрових снарядів. Один з них потрапив у приватний будинок. Частково зруйновано фундамент та перекриття даху, вибиті вікна. На щастя ніхто не постраждав. Ось що розповіла пані Антоніна, чия оселя розташовано по-сусідству: «Коли стемніло, та всі вже були вдома, то почули потужний вибух поруч. Всі дуже перелякались, але обійшлось».

Світлина: так зараз виглядає будинок, у який влучив ворожий снаряд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply