Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Ворожих снайперів стало більше

Автор:

|

Серпень 23, 2016

|

Рубрика:

Ворожих снайперів стало більше

ATO_0823-1

Державна прикордонна служба України повідомила 23 серпня про чергову агресивну акцію бойовиків. Минулої доби з початком ночі контрольовані російською владою бандформування майже годину обстрілювали контрольний пост «Шахта Родіна». Вогневі позиції ворога розташовувалися неподалік населеного пункту Золоте-5. Використовували стрілецьку зброю та гранатомети. На щастя, ніхто з прикордонників не постраждав, хоча гранати розривались поряд з контрольним постом.

А загалом минулої доби у зоні бойових дій на Донбасі терористи 54 рази спрямовували вогонь на позиції українських армійців. Про це дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО станом на 23 серпня. При цьому окупанти знову застосовували заборонену Мінськими угодами зброю. І йдеться не лише про важкі 120-міліметрові міномети. В районі Трипілля сепаратисти гатили з артилерійської установки калібру 152 міліметри.

Але чи не найбільше дошкуляють підступні постріли ворожих снайперів. У цьому зведенні їхніх позицій названо як ніколи багато. Вони були розташовані у Станиці Луганській, Широкиному, Гнутовому, поблизу Мар’їнки та в районі Авдіївки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply