Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Ворог напав у Різдвяну ніч

Автор:

|

Січень 07, 2017

|

Рубрика:

Ворог напав у Різдвяну ніч

0107___01-1

Це сталося перед першою годиною 7 січня поблизу Авдіївки. З десяток ворожих диверсантів підкрадалися до українських позицій. Мабуть, сподівалися, що на Свята пильність наших бійців буде нижчою, ніж завжди. Однак помилися. Їхня спроба була помічена, коли вони підійшли на відстань приблизно у сто метрів. Побачивши, що їх викрито, окупанти відкрили вогонь. Бойове зіткнення тривало пів години. Дії наших захисників були злагодженими і чіткими. Напад відбито, бандформування  відступило, його втрати зараз з’ясовуються. Що ж стосується військовослужбовців Збройних Сил України, то усі вони живі й неушкоджені.

А напередодні на Святий вечір керівний склад Антитерористичної операції привітав українських армійців, які несуть нелегку службу на передовій. Їм вручили смачні подарунки, подякували за службу, побажали щонайшвидшої перемоги та зустрічі з рідними.

Загалом минулої доби, попри наближення Різдва, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь 42 рази.

About Author

news

  • HunterATM

    Між кацапом і дияволом стоїть знак рівності. Нечиста вилазить,як правило, опівночі. Крємль часов нє пєрєвьол, штолі, на час позжє пашлі? Тьху, згинь, нечисть крємльовская!