Ворог активно застосовує міномети
Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє у п’ятницю, 1 лютого, що минулої доби російсько-терористичні війська шість разів порушили режим припинення вогню. У двох випадках бойовики застосовували заборонене Мінськими угодами озброєння.
Це сталося у смузі дій оперативно-тактичного угруповання «Схід», де позиції українців, обладнані на підступах до селища Піски, двічі були обстріляні з мінометів калібру 82 міліметри, а також з озброєння бойової машини піхоти (БМП-2), великокаліберних кулеметів та гранатометів. Бойові дії відбулися також у районах таких населених пунктів: Кримське, Станиця Луганська, Вільний. Як наслідок, один військовослужбовець Об’єднаних Сил отримав поранення.
Наші підрозділи відкривали вогонь у відповідь. За даними розвідки, вчора убито одного окупанта, а ще двоє отримали поранення.
Світлина: житловий будинок у селі Катеринівці, пошкоджений ворожим мінометним вогнем.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо