Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Вони не помиляються у голосуванні

Автор:

|

Квітень 25, 2017

|

Рубрика:

Вони не помиляються у голосуванні

І все тому, що не голосують взагалі. А розповіла про це інформаційна агенція УНН («Українські національні новини») з посиланням на «Комітет виборців України». Експерти цієї громадської організації проаналізували голосування народних депутатів у квітні. З’ясувалося, що аж 11 депутатів Верховної Ради впродовж місяця жодного разу не голосували.

Представляють вони різні політичні сили: «Опозиційний блок» – Євген Бакулін; «Воля Народу» – В’ячеслав Богуслаєв; «Батьківщина» – Владислав Бухарєв; «Народний Фронт» – Денис Дзензерський; «Самопоміч» – Семен Семенченко; Блок Петра Порошенка – Петро Сабашук, Віталій Чепинога. Є також двоє позафракційних – Дмитро Ярош та Едуард Матвійчук. Окрім того, до списку потрапили Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Але у цих, можна так сказати, є поважна причина. Вони просто не здатні фізично проголосувати, бо втекли з України. Щодо Семена Семенченка та Дмитра Яроша, то вони не голосують ще з березня.

Загалом у квітні відбулося 12 пленарних засідань Верховної Ради, прийнято 15 законодавчих актів, проведено 499 голосувань. І не знайшлося жодного нардепа, який би взяв участь в усіх голосуваннях. А 42 народні депутати пропустили в квітні понад 90% голосувань.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply