Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Володимиру Путіну сказали: «Набрид»

Автор:

|

Квітень 29, 2017

|

Рубрика:

Володимиру Путіну сказали: «Набрид»

Акція з такою назвою відбулася 29 квітня у Москві, Санкт-Петербурзі та десятках інших міст Росії. Її організував опозиційний рух «Відкрита Росія», заснований Михайлом Ходорковським. Основна мета – відправляти звернення до приймальні президента Росії Володимира Путіна з проханням не висуватися на черговий президентський термін у 2018 році.

У Москві акція «Набрид» (російською – «Надоел») завершилася без затримань. Сотні протестувальників подали до адміністрації президента свої звернення. А у Петербурзі затримання можна назвати масовими. Там бійці загону спецпризначення взяли активістів у кільце, а потім, як твердять очевидці, почали по одному «висмикувати». І так понад 60 осіб. У руки силовиків потрапили й кілька людей, які просто прийшли подивитися на протестуваників. Учасників акції брали під варту також у Кемерово, Тулі, Тюмені, Новокузнецьку.

Як пише «Радіо Свобода», засновник руху «Відкрита Росія» Михайло Ходорковський назвав протестну акцію «Набрид» успішною. Попри залякування та «натовп поліцейських», активісти таки подали до адміністрації президента Росії звернення з вимогою до Володимира Путіна відмовитися від участі у наступних виборах.

Світлини з сайту ВВС та «Deutsche Welle».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply