Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Прем’єр-міністра просять стати кризовим менеджером

Автор:

|

Лютий 27, 2018

|

Рубрика:

Прем’єр-міністра просять стати кризовим менеджером

У вівторок, 27 лютого, члени Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я схвалили текст звернення до Володимира Гройсмана. Вони вважають, що він повинен взятися за вирішення конфлікту між Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) та Національним медичним університетом імені О.Богомольця.

Днем раніше у цьому навчальному закладі розпочався страйк. Його ініціювала частина студентів та викладачів. Мотивом названо «безпрецедентне брутальне і незаконне втручання» міністерського керівництва у діяльність університету. Акцію оголошено безстроковою. Ті ж, хто не знав про неї, були здивовані, побачивши ланцюги на дверях корпусів.

Страйкарі незгодні з рішенням МОЗ про тимчасове відсторонення від обов’язків ректорки Катерини Амосової. А у міністерстві їй закидають зрив ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія», без якого студенти не можуть продовжувати навчання. Фактично йдеться про непідписання угоди між університетом та Центром тестування МОЗ. Тим часом Катерина Амосова заявила, що від неї вимагали укласти цю угоду в обхід тендерних процедур.

Отож, депутати просять Володимира Гройсмана перевірити ще й законність існування при міністерстві Центру тестування, а також фінансування його діяльності за рахунок оплати навчальними закладами його послуг.

Зазначимо, що протест підтримали не всі студенти, а деякі відкрито виступають за відновлення навчання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply