Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Володимир Жириновський заявив, що Росії вигідні теракти в Європі

Автор:

|

Березень 23, 2016

|

Рубрика:

Володимир Жириновський заявив, що Росії вигідні теракти в Європі

павр

Відомий своїми скандальними заявами російський політичний діяч Володимир Жириновський, приймаючи участь у програмі “Вечір з Володимиром Соловйовим” на пропагандистському телеканалі “Росія”, заявив, що Росія виграє від терактів в Європі.

“Зараз теракти вже йдуть в Європі і будуть йти і далі! І нам це вигідно! Нехай вони гинуть”, – заявив 69-річний політик, шокувавши аудиторію. Також він наголосив, що Росія – це не Європа.

Зазначимо, що випуск програми був присвячений терактам в Брюсселі, в результаті яких, за останніми даними, загинуло більше 30 людей. За думкою аналітиків, своїми висловлюваннями Жириновський озвучив думки, які, ймовірно, намагається нав’язати росіянам пропагандистська машина їхньої держави.

Раніше повідомлялося про понад півтори сотні постраждалих в результаті терактів в Бельгії. Крім того, була озвучена непідтверджена інформація про те, що серед терористів були й вихідці з Білорусі і Дагестану.

Тим часом офіційні особи Росії закликають країни ЄС до співробітництва у боротьбі з тероризмом. Як заявив глава комітету Держдуми Олексій Пушков, теракти в Брюсселі підтверджують необхідність країнам ЄС співпрацювати з Росією у боротьбі з тероризмом. Він підкреслив, що загроза для Європи виходить не з Росії, а від міжнародних терористичних груп.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply