Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 5, 2021

Володимир Жириновський має клопіт з прокуратурою

Автор:

|

Серпень 23, 2017

|

Рубрика:

Володимир Жириновський має клопіт з прокуратурою

Уточнимо – з Генеральною прокуратурою України (ГПУ). У середу, 23 серпня, сайт відомства інформує, що цьому скандально відомому російському політику вже сформульовано повідомлення про підозру у фінансуванні тероризму.

ГПУ звинувачує Володимира Жириновського у створенні організованої групи, до складу якої увійшли окремі депутати Державної думи і члени очолюваної ним Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР). Усі вони збирали кошти для матеріального забезпечення терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР». Як твердять, ця група у  2014-2017 роках надіслала на Донбас шість транспортних засобів російського виробництва з підвищеними прохідними і експлуатаційними можливостями. У тому числі це було зроблено і на замовлення ватажка терористичної групи «Сомалі» Михайла Толстих (прізвисько – Гіві).

Нагадаємо, що Володимир Жириновський у березні 2014 року запропонував Польщі провести референдуми на кшталт кримського у Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Рівненській областях, щоб приєднати ці території. Тоді ж була оприлюднена так звана «мапа Жириновського», де Закарпаття та Буковина мали відійти, відповідно, до Угорщини та Румунії, а вісім областей півдня і сходу України разом з Кримом оголошувалися так званою «Новоросією».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply