Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Володимир Путін відповість за Іловайськ!

Автор:

|

Серпень 29, 2018

|

Рубрика:

Володимир Путін відповість за Іловайськ!

У середу, 29 серпня, відзначається День пам’яті загиблих за свободу України. Нагадаємо, що під Іловайськом наприкінці серпня 2014 року українських бійців оточили російські військові підрозділи, які вдерлися на територію України. Нашим військовослужбовцям були запропоновані умови виходу з кільця. Однак 29 серпня, всупереч досягнутим домовленостям, росіяни розстріляли з важкого озброєння колони українських військових. Загинули щонайменше 366 осіб, ще 158 вважаються зниклими безвісти.

У цей скорботний день під посольством Російської Федерації у Києві відбулася масова акція з назвою «Путін, за Іловайськ відповіси». Її учасники встановили на проїжджій частині 366 білих хрестів в знак пам’яті про жертв Іловайської трагедії. Присутні тримали плакати з написами «Не забудемо, не пробачимо», «Путін – вбивця» і «Путін, за Іловайськ відповіси» російською мовою. Щоб у Москві не говорили, що не змогли прочитати.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання

Під російське посольство прийшло чимало людей у військовій формі, добровольці, а також родичі й друзі загиблих. А ще активісти принесли опудало з маскою російського президента, загорнутого у прапори самопроголошених опереткових «республік».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply