Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Володимир Путін прогнозовано переміг

Автор:

|

Березень 19, 2018

|

Рубрика:

Володимир Путін прогнозовано переміг

Центральна виборча комісія (ЦВК) Росії у понеділок, 19 береня, оприлюднила попередні підсумки голосування на учорашніх президентських виборах. Чинний глава держави Володимир Путін отримав 76,66%. Це більше, ніж будь-коли раніше.

Очільниця ЦВК Елла Памфілова оголосила про підсумки на ранковому засіданні комісії після обробки 99,83% протоколів. Коли будуть підраховані 100% голосів, вона не уточнила, нагадавши лише, що у комісії є десять днів на підбиття остаточних підсумків. Залишилися ще дільниці за кордоном. Але загальної картини вони не змінять.

Втім, при нинішній потужності кремлівської пропаганди іншого результату годі було очікувати. Єдиною інтригою залишалося, те, хто опиниться на другому місці. Однак і тут усе – як завжди. Другим став комуніст Павло Грудінін (11,80%), що свідчить про значне падіння (більш як на 5 відсотків) «червоних» електоральних симпатій. Третім став лідер ліберальних демократів українофоб Володимир Жириновський (5,66%). І нарешті аж на четвертому місці бачимо представника нових сил – тележурналістка Ксенія Собчак отримала скромних 1,67%. Засновник партії «Яблуко», уродженець Львова Григорій Явлінський, який не визнає анексії Криму, набрав 1,04%, що стало п’ятим результатом.

Явка на виборах склала 67,49%. Проголосували 73,36 мільйона осіб, повідомила Елла Памфілова.

Світлина Reuters: прихильники Володимира Путіна  святкують його перемогу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply