Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Володимир Путін нікого не налякав

Автор:

|

Березень 02, 2018

|

Рубрика:

Володимир Путін нікого не налякав

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у п’ятницю, 2 березня, наводить думки експертів щодо оголошеного напередодні російським президентом свого щорічним послання до парламенту, яке відрізнялося від усіх попередніх безпрецедентно войовничим. До влаштованої ним під час цього відеопрезентації новітніх зразків озброєнь німецькі фахівці поставилися скептично. Пролунало навіть таке визначення, як «сумнівне шоу».

Аналітик Ульріх Кюн хоча й наголосив, що «недооцінювати російський військово-промисловий комплекс не слід», однак вважає малоймовірним, що презентовані президентом Росії ракета з ядерною енергетичною установкою чи безпілотний підводний човен реально існують. Це, на його думку, лише проекти, реалізувати які вдасться хіба що у «віддаленому майбутньому».

Що стосується анонсованої нової балістичної ракети «Сармат», то вона, на думку експертів, є результатом нормального розвитку попередньої моделі й нічим особливо не вражає.

Професор авіаційної та космічної техніки у Технічному університеті Мюнхена Роберт Шмукер більш ніж упевнений, що Росія працює над різними видами новітніх озброєнь, проте сумнівається, що справа вже дійшла або незабаром дійде до їх серійного виробництва. І публічна демонстрація розробок, за його словами, є «частиною гри: я показую іншим, що є в моєму розпорядженні».

А на думку Ульріха Кюна, мета Володимира Путіна проглядається чітко – переконати і своїх виборців, і Сполучені Штати в тому, що Росія в області озброєнь обігнала Америку на один-два кроки.

Світлина DPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply