Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 14, 2021

Володимир Путін був, але вже нема!

Автор:

|

Квітень 09, 2017

|

Рубрика:

Володимир Путін був, але вже нема!

Це ми про робочий розклад Держсекретаря США. Рекс Тіллерсон, як відомо, збирається на 12 квітня з візитом до Москви. І у планах значилася зустріч з президентом Росії. Але 9 квітня кореспондент «Голосу Америки» у Білому Домі Стів Герман повідомив, що вона щезла з розкладу. Водночас Державний Департамент не відповів на запит Голосу Америки, чи був змінений розклад Рекса Тіллерсона після авіаударів США по сирійській військовій базі.

Якщо справді очільник американського зовнішньополітичного відомства передумав зустрічатися з Володимиром Путіним, то здогадатися про причини не важко. Скоріш за все, потреба у перемовинах відпала. Тепер йдеться лише про те, що Рекс Тіллерсон просто озвучить у Москві консолідовану позицію країн Заходу щодо оцінки агресивних дій Росії. Бо ж не дарма вчора міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив, що скасовує візит до Москви, запланований на 10 квітня. Все сходиться. Щоб сказати те, що цивілізований світ думає про Кремлівське керівництво, достатньо одного повноважного представника. А щоб усе це вислухати, цілком вистачить російського міністра Сергія Лаврова.

Коментуючи 9 квітня новину про зміни у розкладі Рекса Тіллерсона, політичний оглядач Олег Пономар зробив припущення, щодо змісту майбутньої консолідованої заяви. На його думку перед кремлівським керівництвом буде поставлено такі вимоги: піти з України, повернути Крим, відмовитися від підтримки уряду сирійського президента Башара Асада, не тероризувати погрозами Європу, припинити втручатися у вибори в інших країнах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply