Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Володимир Лановий: російські банки розповсюджують свою активність в Україні

Автор:

|

Березень 14, 2016

|

Рубрика:

Володимир Лановий: російські банки розповсюджують свою активність в Україні
i

Володимир Лановий

На думку президента Центру ринкових реформ Володимира Ланового, російські банки, які існують в Україні, фінансують виключно російський бізнес. Вони також допомагають російському капіталу приватизувати і скуповувати збиткові та збанкрутілі підприємства в Україні, що не йде на користь нашій країні.

«Вони поширені в торгових мережах та звичайних супермаркетах, торгують бензином, гасом для літаків тощо. Вони й фінансують свої підприємства, допомагають їм брати участь і в приватизації, і в купівлі збиткових або збанкрутілих наших підприємств. І так вони поширюють економічну активність», – розповів Лановий журналистам.

За його словами, російські банки в якості інвесторів українській економіці нічого корисного не приносять.

«Вони тут заробляють, я повторюю, і звідси беруть гроші для своїх операцій, в тому числі – з продажу наших активів, промисловості, землі тощо. Нічого корисного для української економіки вони не роблять, лише наносять суттєві збитки», – зазначив Лановий.

Нагадаємо, нещодавно полтавські активісти провели акцію протесту під будівлею «Сбербанку Росії», після завершення якої під вхідні двері фінансової установи вилили відро свинячої крові.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply