Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Володимир Гройсман: за три тижні Україна так і не вийшла з політичної кризи

Автор:

|

Березень 14, 2016

|

Рубрика:

Володимир Гройсман: за три тижні Україна так і не вийшла з політичної кризи
main

Володимир Гройсман

Три тижні триває політична криза в Україні, але політичні сили на різному рівні так і не наблизили країну до виходу з нього. Про це сьогодні заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман в ході онлайн-включення в соціальній мережі Facebook.

Спікер підкреслив, що хотів би почати це звернення «з хороших політичних новин», але приводів для цього, на жаль, немає: «На сьогоднішній день немає рішення по виходу з політичної кризи».

Пан Гройсман звернувся до всіх політичних сил України із закликом нарешті приступити до пошуку реальних шляхів виходу з ситуації, в якій опинилася українська влада. Особливо він відзначив роль народних депутатів, які повинні продовжувати працювати і приймати необхідні рішення для країни і людей. Ситуація не настільки безнадійна, підкреслив спікер, особливо на тому тлі, що політичні сили перейшли від звинувачень до діалогу, що дає надію на швидкий вихід з кризи влади. Він зазначив, що чекає прояви «сильних пристрастей будь-яких політичних сил» під куполом парламенту, але нагадав, що українське суспільство вже просто втомилося від словесних баталій, які не дають ніякого реального результату.

Також Гройсман нагадав, що сьогодні, 14 березня, після засідання в Раді відбудеться погоджувальна зустріч, в якій візьмуть участь лідери всіх фракцій і депутатських груп.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply