Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Володимир Гройсман позначив пріоритети майбутнього Кабміну України

Автор:

|

Березень 28, 2016

|

Рубрика:

Володимир Гройсман позначив пріоритети майбутнього Кабміну України

Гройсман

Як вважає глава українського законодавчого органу Володимир Гройсман, новий уряд зможе забезпечити вирішення всіх найбільш актуальних питань, які стоять в даний час перед громадянами України. У цьому напрямку повинні працювати представники державних органів на всіх рівнях, переконаний він. Тільки це дозволить подолати кризу і забезпечити повернення довіри населення до влади.

Необхідно також відновити працездатність парламентської більшості, сформувати новий Кабінет міністрів і спільними зусиллями почати працювати над ліквідацією проблем, що стоять перед країною. Тільки коли народ зрозуміє, що держава рухається у вірному напрямку, він знову стане довіряти владі, переконаний Гройсман.

Він зазначив, що перший крок у напрямку реформування держави – це відновлення дії коаліційного договору, завізованого п’ятьма політичними силами, що прийшли до влади після Революції гідності.

Крім того, продовжує пан Гройсман, уряд має в даний час робити все можливе, щоб ліквідувати кризові явища, що виникли протягом останніх двох років у більшості секторів української економіки. Глава парламенту вважає, що першочерговими завданнями нового Кабміну повинні стати питання соціального характеру. Крім того, слід приділити підвищену увагу освіті, охороні здоров’я, розвитку інфраструктури та промисловості. Вкрай важливо надавати допомогу сільському господарству і тваринництву, вважає він.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply