Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Володимир Гройсман написав заяву про відставку

Автор:

|

Травень 20, 2019

|

Рубрика:

Володимир Гройсман написав заяву про відставку

Під час інавгураційної промови Президент Зеленський оголосив про розпуск  Верховної Ради і закликав Кабмін піти у відставку. Володимир Гройсман почув заклик. Коментуючи свій крок  Прем’єр-міністр України, заявив:

“Після того, як був обраний новий президент, я сказав про те, що усвідомлюю ті виклики і можливі загрози, які стоять у майбутньому. І я запропонував президенту, парламенту, щоб ми спільно сформували новий порядок денний і дуже швидко почали приймати рішення, які зроблять країну сильнішою. Президент обрав інший шлях. І я вважаю, що він сьогодні своєю заявою взяв на себе всю відповідальність перед тими загрозами в майбутньому, які є на порядку денному”, – сказав Гройсман.

Він також повідомив, що має намір зі своїми однодумцями сформувати професійну команду в парламенті наступного скликання.

Як відомо, відставка Прем’єр-міністра має наслідком відставку всього складу Кабміну. У такому разі ВР має сформувати новий склад уряду. Згідно з Конституцією кандидатуру для призначення на посаду Прем’єр-міністра вносить Президент за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді або депутатської фракції, до складу якої входить більшість народних обранців від конституційного складу ВР. Міністрів оборони та закордонних справ парламент призначає за поданням глави держави, інші члени уряду призначаються Верховною Радою за поданням Прем’єр-міністра.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply