Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Володимир Демчишин закликав до видобутку українського газу

Автор:

|

Березень 18, 2016

|

Рубрика:

Володимир Демчишин закликав до видобутку українського газу

main

Запаси українського газу досягають одного трильйона кубічних метрів, і їх вистачить ще як мінімум на 50 років. Така заява пролунала від Володимира Демчишина під час засідання уряду.

Міністр вугільної промисловості і енергетики розповів, що видобуток українського газу не змінився за останні два десятиріччя, замість того, щоб видобувати власний газ, Україна продовжує закуповувати його в Європі, а раніше робила це в Росії. Тим часом, відзначає Демчишин, українці віддають близько трьох з половиною мільярдів доларів на закупівлю газу, а ці гроші давно можна було витратити на буріння свердловин на території України.

Міністр також підкреслив, що запаси наближаються до трильйона кубометрів, а видобуває Україна всього двадцять мільярдів кубометрів. До функцій Міністерства енергетики входить і реалізація проектів з видобутку власного газу.  Демчишин вважає, що для розвитку цього важливого напрямку потрібно зменшити ренту, а також суттєво спростити процес видачі дозволів, на який зараз необхідно витратити близько п’яти років.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply